Apartmány v Crikvenica

Potřebujete ubytování v Crikvenica ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Crikvenica. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Crikvenica má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


710 výsledků nalezeno, zobrazeno 561 - 580 «« « 1 .. 27 28 29 30 31 .. 36  » »»

561. One-Bedroom Apartment in Crikvenica XXIV 

Foto: One-Bedroom Apartment in Crikvenica XXIV
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Located in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, One-Bedroom Apartment in Crikvenica XXIV has a balcony. Guests may enjoy free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a kitchenette with a fridge and a coffee machine. A TV is provided.


562. One-Bedroom Apartment in Crikvenica LXV 

Foto: One-Bedroom Apartment in Crikvenica LXV
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Crikvenica, One-Bedroom Apartment in Crikvenica LXV features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 48 km from Opatija. This apartment is fitted with 1 bedroom, a TV, and a kitchenette.


563. Apartment in Crikvenica with One-Bedroom 1 

Foto: Apartment in Crikvenica with One-Bedroom 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
63 %

Apartment in Crikvenica with One-Bedroom 1 is located in Crikvenica. Complimentary WiFi is featured. The apartment includes 1 bedroom and a kitchen with a fridge and a stovetop. A TV is available.


564. Apartment in Crikvenica with Two-Bedrooms 1 

Foto: Apartment in Crikvenica with Two-Bedrooms 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartment in Crikvenica with Two-Bedrooms 1 is situated in Crikvenica. The accommodation features free WiFi. The apartment is equipped with 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a fridge and a stovetop.


565. Apartments Agape StarStarStar

Foto: Apartments Agape
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
92 %

Situated in Crikvenica, Apartments Agape features accommodation with free WiFi, a seating area, a flat-screen TV and a kitchen. A terrace with garden views is offered in all units. The apartment offers an outdoor pool.


566. Apartment Elena StarStarStar

Foto: Apartment Elena
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartment Elena nabízí klimatizované ubytování v Crikvenici, 25 km od Rijeky, 34 km od Opatije a 43 km od Rabace. Wi-Fi je dostupné zdarma ve všech prostorách. Součástí apartmánu je kuchyňský kout.


567. Apartment Carmen StarStarStar

Foto: Apartment Carmen
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Situated in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Carmen features accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a TV. A fridge and coffee machine are also provided.


568. Apartment Ilona StarStarStar

Foto: Apartment Ilona
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

Set in Crikvenica in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Ilona has a balcony. Guests have access to free WiFi. The property includes a living room with a TV. An oven and a microwave can be found in the kitchen.


569. Villa Feral Apartments StarStarStar

Foto: Villa Feral Apartments
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
81 %

Apartmány Villa Feral se nacházejí v Crikvenici, 35 km od Opatije. Nabízejí gril, výhled na moře i neplacené soukromé parkoviště. Apartmány jsou vybavené satelitní TV s plochou obrazovkou. Některé mají posezení a/nebo balkon.


570. Apartment Buneta StarStarStar

Foto: Apartment Buneta
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartment Buneta nabízí ubytování vhodné pro hosty s mazlíčky v letovisku Crikvenica, 37 km od Opatije a 27 km od Rijeky. Ubytování je 44 km od Rabace a bezplatné parkování je zajištěno. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.


571. Apartment Junior Classic StarStarStar

Foto: Apartment Junior Classic
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
100 %

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Crikvenici. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a balkon. Kuchyň je vybavena toustovačem, lednicí, varnou deskou a kávovarem. Cena zahrnuje ručníky a ložní prádlo.


572. Apartment Nika StarStarStar

Foto: Apartment Nika
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartmán Nika se nachází v Crikvenici, 35 km od Opatije a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na město a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán Nika má jídelní kout, kuchyň, ručníky a ložní prádlo.


573. Apartment Regan StarStarStar

Foto: Apartment Regan
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Situated in Crikvenica, Apartment Regan provides accommodation with a balcony and free WiFi. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a TV.


574. Apartment Junior StarStarStar

Foto: Apartment Junior
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Apartmán Junior nabízí klimatizované ubytování v Crikvenici, 36 km od Opatije a 27 km od Rijeky. Ve všech prostorách funguje Wi-Fi připojení k internetu. Kuchyň je vybavena myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, lednicí a kávovarem.


575. One-Bedroom Apartment in Crikvenica I 

Foto: One-Bedroom Apartment in Crikvenica I
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
0 %

One-Bedroom Apartment in Crikvenica I is set in Crikvenica. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. The apartment features a TV. Opatija is 48 km from the apartment, while Rijeka is 34 km from the property.


576. Apartment in Crikvenica 5520 

Foto: Apartment in Crikvenica 5520
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
73 %

Apartment in Crikvenica 5520 is situated in Crikvenica. Guests may enjoy free WiFi. The apartment is fitted with 1 bedroom and a fully fitted kitchenette with a fridge. Opatija is 46 km from the apartment, while Rijeka is 33 km away.


577. Apartments Color StarStarStar

Foto: Apartments Color
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
93 %

Located in Crikvenica, this air-conditioned apartment features free WiFi. Guests benefit from balcony. The kitchen comes with a dishwasher, an oven and a fridge and there is a private bathroom. A TV is available.


578. Apartments Jasmina 4212 StarStarStar

Foto: Apartments Jasmina 4212
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
0 %

Situated in Crikvenica, Apartments Jasmina 4212 offers accommodation with a balcony and kitchen. Complimentary WiFi is featured. All units feature air conditioning and a TV. The apartment offers a barbecue.


579. Apartment Jordanaka StarStarStar

Foto: Apartment Jordanaka
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
86 %

Situated in Crikvenica, Apartment Jordanaka provides accommodation with free WiFi. All units feature air conditioning and a satellite TV. Some accommodation includes a kitchen with an oven, living room, and a private bathroom with shower.


580. Apartments Mirela StarStarStar

Foto: Apartments Mirela
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
71 %

Situated in Crikvenica, Apartments Mirela features accommodation with free WiFi and TV. Some units include a terrace and/or a balcony with sea views. Opatija is 48 km from the apartment, while Rijeka is 35 km away.


710 výsledků nalezeno, zobrazeno 561 - 580 «« « 1 .. 27 28 29 30 31 .. 36  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: